O mnie

Moje Za2Nazywam się Andrzej Pluta. Przez ostatnie 25 lat poznawalem zagadnienia z wielu branż. Uważam, że posiadam wiedzę i doświadczenie z wielu płaszczyzn prowadzenia marketingu różnych firm. Jestem praktykiem z wykształceniem technicznym.  Od 1990 roku we własnym biznesie. Występowałem jako partner międzynarodowych systemów wsparcia biznesu. W latach 1996 -2003 jako Korespondent programów Komisji Europejskiej. Uważam siebie za prekursora wdrażania pierwszych domen w Polsce, tworzenia rozwiązań w htm/l i php. Jestem zwolennikiem wolnego internetu, rozwiązań w licencji GPL GNU i nowoczesnego marketingu internetowego opartego na skutecznym zarządzaniu obiegiem informacji i jej automatyzacji.

Już od liceum byłem nagradzany w konkursach na najlepszą recytatorską prezentację sceniczną prozy i poezji. To obeznanie ze sztuką komunikacji (w tym NLP), sceną i widownią, z doświadczeniem dziennikarskim w pracy z mikrofonem i kamerą pozwala mi na łatwe tworzenie, zarządzanie tekstem, obróbkę obrazu i dźwięku w celach nie tylko biznesowych.

Obecnie w zakresie zawodowym spełniam się jako kreator wizerunku firm, prowadzę i organizuje szkolenia z technik sprzedaży, negocjacji, wizerunku, pozycjonowania, copywritingu i marketingu internetowego. Posiadam wiedzę i doświadczenie w skutecznym wykorzystaniu narzędzi internetowych (m.in. Google i SEO) z uwzględnieniem kampanii w AdWords i mediach społecznościowych (Faceboook, Twitter, Instagram i inne) a przede wszystkim w optymalizacji budżetów reklamowych. Wdrażam aplikacje CMS, CRM, ERP. Wspieram budowanie relacji B2B krajowych i zagranicznych.

Moje Motto:

Wydawaj! Zdobywaj!

Wydaj Mniej Zdobadz Wiecej Profesjonalny Marketing

Prowadzę działalność gospodarczą pod nazwą AP OPTYMALIZACJA Andrzej Pluta z siedzibą w Łodzi w zakresie:

1.     Optymalizacja stron serwisów internetowych,
2.     Zarządzanie budżetami reklam – AdWords, FB i inne,
3.     Tworzenie stron w oparciu o CMS,
4.     Pozycjonowanie – SEO,
5.     Analityka działań pozycjonujących – narzędzia,
6.     Budowanie wizerunku i poleceń za pomocą Internetu,
7.     Pozyskiwanie Klientów na portalach społecznościowych,
8.     Copywriting – content manager,
9.     Zdjęcia, nagrania video - reklamy, wywiady i reportaże,
10.   Szkolenia z optymalizacji marketingu internetowego,
11.   Weryfikacja, analiza, wspieranie strategii zarządczych i ochrony danych,
12.   Wdrożenie aplikacji CRM na serwerach współdzielnych.

W skrócie o mnie: "Praktyk i doradca biznesowy - Coach. Wdrożeniowiec IT. Web master. Pozycjoner - SEO. Influencer. Analityk procesów zarządczych. Copywriter, wizjoner i publicysta."


5/5 : 1 głos
Trwa ładowanie danych z Facebooka

Szukaj AP OPTYMALIZACJA procesu biznes, strony www, pozycjonowanie SEO, tworzenie stron, marketing, analiza