facebook_social_media_najlepsza_forma_reklamy_w_internecie.jpg

Realne zagrożenia! Perspektywy w biznesie!

Prowadzenie biznesu w 2018 roku to już nie to samo, co w 2008. Porównując do roku 2000 możemy mówić o skoku technologicznym.

Coraz częściej słyszymy frazę „powstało społeczeństwo ery cyfrowej”, które narzuca nowe standardy. Tak, to prawda! Marketing 1.0, 2.0 czy 3.0 okazuje się przestarzały dla świata displayów i Social Media.

Potęgi Internetu jak np. Google czy Yahoo szukają nowych pomysłów, aby nie tracić swojej pozycji. Jednak! W reklamach wyszukiwarki Google nastąpiło przesycenie reklamą AdWords. Przyrost konkurencji skutkuje zawyżonymi stawkami CPC (cost per click), a Internauci nabrali większego dystansu do tej formy reklamy. Pozycjonowanie dynamiczne (płatne) stało się szybsze, czyli łatwo znaleźć się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w Google, ale jest drogie. Możliwość bycia wyszukiwanym zależy od wielkości budżetu. Koszty  promocji w Google są dla wieku przedsiębiorców za wysokie. Google dostrzega zagrożenie i nie ma pomysłu, ponieważ rozwijająca się pod ich nosem konkurencja wciąż wyprzedza o krok oferując nawet dziesięciokrotnie niższe stawki.

Co to za alternatywa? Media społecznościowe. Głównie mam na myśli Facebook!

Dlaczego Facebook? To rynek bardzo bogaty, z ogromnymi pieniędzmi i zdziwicie się jak Wam powiem…, że jest pozbawiony niezdrowej konkurencji! Tutaj możesz być ponad konkurencją. Czy to nie piękne?

Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem szczegółów zapraszam do kontaktu.

Trwa ładowanie danych z Facebooka

Kategorie aktualności

Szukaj AP OPTYMALIZACJA stron - pozycjonowanie SEO - tworzenie stron - marketing - audyt strony - reklama