Home » tworzenie stron

Tworzenie stron Piotrków Trybunalski

Tworzenie stron firmowych – Piotrków Trybunalski!

Szanowni Państwo!

Firmy w Piotrkowie Trybunalskim nieustannie poszukują nowych sposobów na budowanie swojego wizerunku i przyciąganie nowych klientów. Jednym z najlepszych sposobów na to jest stworzenie własnej strony firmowej, również takiej na Facebooku.

Facebook ma ponad 2 miliardy aktywnych użytkowników miesięcznie i jest jedną z najpopularniejszych platform mediów społecznościowych na świecie. Dla firm jest to świetny sposób na dotarcie do potencjalnych klientów i pokazanie im, co mają do zaoferowania. Pokazanie natomiast firmowej strony internetowej w Google zapewnić może dwie pozycje w wynikach wyszukiwania: dla strony www i fanpage. Warto to wziąć pod uwagę!

„Każdemu właścicielowi i zarządowi firmy zależy na stałym pozyskiwaniu wielu nowych klientów oraz zyskach ze sprzedaży oferowanych towarów/usług. Na zyskowną sprzedaż i wielkość obrotu ma wpływ to, jak często i ilu klientów kupuje, a to zależy m.in. od tego, jak firma wizerunkowo jest postrzegana na rynku, ale także to, w jaki sposób dociera do potencjalnego odbiorcy.

Dla przypomnienia podkreślam, że nie wystarczy mieć super stronę, ale przede wszystkim ta firmowa strona powinna generować konwersje w formie zapytań e-mailowych, telefonicznych i wizyt osobistych klientów jako skutek wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych. Samo bycie na wysokich pozycjach nie gwarantuje zwrotu w formie potencjalnego klienta zainteresowanego współpracą handlową czy produkcyjną. Już na początku procesu „tworzenie stron”, przywiązujemy ogromną uwagę do standardów SEO i pozycjonowania, przede wszystkich tych zalecanych przez Google.

O tym, jak wielu klientów zainteresuje się naszą ofertą, decydują m.in poniższe czynniki:

 1. Szybkość otwierania się oferty – strony internetowej,
 2. Unikalność nagłówków i jakość treści,
 3. Metoda prezentacji,
 4. Linki zwrotne z dobrych źródeł,
 5. Budowanie relacji biznesowych np.  z wykorzystaniem mediów społecznościowych lub networkingu sieciowego,
 6. Polecenia i opinie,
 7. Odpowiednie narzędzia do szybkiej komunikacji,
 8. Niespamowość i kultura – netyka,
 9. Wiarygodność,
 10. Lokalizacja,
 11. Historia i doświadczenie,
 12. Płatne działania promocyjno-reklamowe oparte o właściwe używanie przeznaczonych do tego celu narzędzi.

AP Optymalizacja Andrzej Pluta oferuje trzy specjalne oferty A, B i C, które uwzględniają priorytetowo powyższe czynniki. Przejdź prosze do zapoznania się i ewentualnego złożenia zapytania o szczegóły w przypadku zainteresowania się jedną lub więcej: kliknij tutaj

 

TOP
Translate »